Bir Serginin Ardından
55

Bir Serginin Ardından

Sergiye hazırlanıyorum, az kaldı, koşturmalar vs derken bir serginin daha sonuna geldim…  Her bir an ayrı bir heyecan, ayrı bir hikaye.

Her ne olacaksa hayata geçmek için kendi formunu buluyor, yani olması gereken ne ise o oluyor:-) Bir yandan üretirken diğer yandan da film izler gibi izliyorum kendimi. Serginin ismi ne olsun, ne zaman olsun, nasıl sunayım diye plan yapmaya çalışırken bir bakıyorum ki, olması gerekenlerin akışına bırakmışım kendimi, isim kendiliğinden ortaya çıkmış bile “HAYATIN RENKLERİ”:-))) Anlamını daha sonra anlatacağım:-)

Akatlar Kültür Merkezi çok farklı bir deneyim oldu  benim için. 2007 yılındaki Gümüşlük Sanat Evi’ndeki “Yolculuk” sergimden sonra ilk kez bu kadar farkı alanlarda, farklı yaşlarda misafirlerim oldu. Resimlere bakmadan geçen veya yorum yapmayan kimseye rastlamadım orada olduğu süre içerisinde. Ne büyük bir mutluluk benim için… Gelenlere, yanımda olanlara, destek verenlere, her anımı paylaşanlara çok çok çok teşekkür ediyorum… Bir sonraki sergim için ilhamlarla dolu olarak toparladım bu sergimi de….

facebooktwitterpinterestmail